Produkty NaSushi.pl

Chcesz dobrze orientować się w świecie sushi?

Zapisz się na newsletter by być na bieżąco.

Zapisz się

naSushi.pl » FirmaYakuza Sushi

Yakuza Sushi

Yakuza Sushi
Yakuza Sushi 511 400 144
Dane teleadresowe:
ul. Rembielińska 20 (Galeria Rembielińska, I piętro)
03-352 Warszawa , Targówek
Godziny otwarcia: Restauracja jest czynna codziennie od 11.00 do 21.00
Opis:

Sushi Yakuza to jedyne miejsce w okolicy, gdzie doświadczycie wyrafinowanej mozaiki smaków sushi na najwyższym poziomie.


Jesteśmy pasjonatami kuchni japońskiej. Dołożyliśmy wielu starań, by stworzyć miejsce, w którym będziecie Państwo mogli oderwać się od codzienności. W kameralnej atmosferze naszego lokalu można cieszyć się orientalnymi przysmakami, przygotowanymi za każdym razem z wielką starannością.


Sushi Yakuza zaprasza Państwa w egzotyczną podróż do świata kulinarnej rozkoszy.


Smakosze tradycyjnego sushi rozpieszczą u nas swoje podniebienia najznakomitszej jakości składnikami, a amatorzy kuchni fusion znajdą wiele oryginalnych i nowoczesnych propozycji smaków. Zapraszamy również nielicznych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z sushi. Dla tych z Państwa przygotujemy na początek przysmaki wegetariańskie i pieczone.


Nasza bogata karta powoduje, że z otwartymi ramionami przyjąć możemy każdego klienta, a nasz profesjonalizm, że nie opuszczą Państwo Sushi Yakuza obojętni.


Nasze sushi gwarantuje ucztę dla zmysłów i przyjemność dla oka. Jeśli raz wejdziesz do świata Yakuzy, zostaniesz z nami na zawsze…